Májové bubliny…

Ráno jsem se klepal kosou u Sedlčan na louce. O pár hodin později už jsem se spolu s ostatníma krásně smažil na sluníčku v bundě a kulichu s uvedenou maximální povolenou rychlostí v obci. Jsem já normální?… Pujmane mlč! Ty taky, Drásovská Běhno!!! Borůvka se nebude koukat ani jakýmkoliv tónem!!!!! No, ale oni jsou tu…

Májové bubliny…

Sedět po nedospalý noční do jedný ráno nad fotkama, to nebyl zrovna dobrej nápad. Zejména s přihlédnutím k tomu, že budíček byl Skřítkem nastaven na 4:20, protože brífing na louce u Sedlčan v půl na šest… Ouk, budu asi trochu mžourat, doveďte mě do auta… Alenko, Ty máš fousy? Jo aha, to je Mára… Sedlčany…