
Best of the best na jarním setkání pilotů v Kejžlici? Samozřejmě svezení v oblacích…
Navíc s legendou…
Legendami…
A na liberatoru!!!
Díky, Fando!…

Best of the best na jarním setkání pilotů v Kejžlici? Samozřejmě svezení v oblacích…
Navíc s legendou…
Legendami…
A na liberatoru!!!
Díky, Fando!…
Nec diem, nec horae!...