S vojáky na Náplavce…
… aneb Třicetiny AČR… Tak nám armáda slaví třicetiny! Pane jo! Nebudu teda polemizovat nad tím, že a proč je to dneska v podstatě spíš už jen KVHáčko, nechce se mi vztekat. Navíc, ty holky a kluci jsou poslední, kdo by za to moh… Původně jsem ani neplánoval na Náplavku jet. Měli jsme domluvené jedno…




![Foto_Petr_Kolmann_6[1]](http://cssl.cz/wp-content/uploads/2021/07/Foto_Petr_Kolmann_61-650x434.jpg)




