Májové bubliny…
Skřítek musel odpoledne domů, bohužel. Na duši jí to sice hlodalo, to bylo vidět. Ale jet odsud brzo ráno tak, aby se stihla otočit doma před prací,… uf,… to by bylo moc kách. Nj, nedá se svítit, ale jsem tuze rád, že tu byla a trochu si něco užila. A možná našla pár novejch známejch……










