Vánoční besídka…
Dnešní setkání s Tygříky ze ZŠ T. G. Masaryka v Milovicích bylo velice milé a emotivní. Byli jsme totiž pozváni na vánoční besídku. A děcka byla jako vždy naprosto úžasná… Nechyběl vánoční kvíz, vánoční tombola, zpívání koled ve třídě i hromadně celé škola na chodbě, cukroví, spousta zábavy, společné fotky… a samozřejmě dárky pod…










