Krátký videozáznam ze sobotního protestního shromáždění v Plzni… https://youtu.be/UDCOiMS4upg Děkujeme jeho autorovi Martinovi Pospíšilovi… Category: NezařazenéBy Pytlák12. 12. 2022Leave a comment Author: Pytlák Nec diem, nec horae!... Post navigationPreviousPrevious post:Liberator se nevrátil…NextNext post:Konference KOSMOW…Related postsRozhovor s Jiřím Prušou…3. 6. 2026Rozhovor s Ivo Pujmanem…3. 6. 2026Sjezd SLZ…31. 5. 2026Prohlášení ČsSL…14. 5. 2026Grémium ČsSL – fotogalerie…16. 4. 2026Grémium ČsSL…11. 4. 2026