Pro122022NezařazenéČlánky o dalším protestním mýtinku, tentokráte přímo v Plzni na náměstí T. G. Masaryka… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Tovaren-tri-prd-le-Dalsi-cizinci-Akce-proti-lithiu-se-vyhrotila-Armada-i-uplatky-723082 https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/asi-250-lidi-v-plzni-protestovalo-proti-zvazovanemu-ruseni-letiste-line/2295287 https://www.novinky.cz/clanek/domaci-letci-v-plzni-protestuji-proti-zvazovanemu-ruseni-letiste-v-linich-40417032 https://www.novinky.cz/clanek/domaci-foto-v-plzni-se-protestovalo-proti-stavbe-gigafactory-letci-nejsou-spokojeni-s-pristupem-vlady-40417057 Category: NezařazenéBy Pytlák12. 12. 2022Leave a comment Author: Pytlák Nec diem, nec horae!... Post navigationPreviousPrevious post:Komuniké…NextNext post:Liberator se nevrátil…Related postsRozhovor s Jiřím Prušou…3. 6. 2026Rozhovor s Ivo Pujmanem…3. 6. 2026Sjezd SLZ…31. 5. 2026Prohlášení ČsSL…14. 5. 2026Grémium ČsSL – fotogalerie…16. 4. 2026Grémium ČsSL…11. 4. 2026